Per 1 januari 2026 is Ludi Berghmans benoemd als voorzitter van de Examencommissie. Ludi volgt Hans Kok op die per 31 december 2025 terugtreedt als voorzitter van de Examencommissie.
De vacature van voorzitter van de Examencommissie ontstond doordat de huidige voorzitter, Hans Kok, besloten heeft zijn functie als voorzitter neer te leggen. Na jarenlange betrokkenheid heeft Hans aangegeven niet meer beschikbaar te zijn als voorzitter van de Examencommissie.
Het bestuur en de Examencommissie van Stichting Examinering VOMES zijn blij dat Ludi Berghmans zich beschikbaar heeft gesteld om het voorzitterschap van de Examencommissie op zich te nemen. Het bestuur en de Examencommissie bedanken Hans Kok voor zijn jarenlange trouwe inzet als voorzitter van de Examencommissie en wensen Ludi Berghmans succes toe bij het invullen van zijn nieuwe functie binnen de Examencommissie.
Doordat Ludi Berghmans per 1 januari 2026 voorzitter van de Examencommissie wordt, ontstaat er in de Examencommissie een vacature vanuit de S-werkvelden (LINK).